شرایط و قوانین

قوانین : شامل کلیه قوانین اجرایی در سامانه www.bahriran.com اعم از ثبت نام، خرید، انصراف، ارسال، مراودات مالی و …. می باشد. هر کاربر قبل از ثبت نام و خرید بایستی قوانین و مقررات را مطالعه نماید. (مطالعه و قبول قوانین با تیک قسمت قبول دارم مورد تایید است). زمانیکه کاربر قصد ثبت نام داشته باشد، مراحل مطالعه و تایید قوانین به شرح ذیل می باشد:.

  • قانون ثبت نام مشتری در سامانه بحریران: بدلیل آنکه ورود اطلاعات شخصی کاربر، توسط کاربر در سامانه تکمیل می گردد، مسئولیت هر گونه عواقب ناشی از اشتباه و مغایرت در ورود و ثبت اطلاعات شخصی بعهده کاربر بوده و شرکت در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت. این اطلاعات شامل نام کاربر، نام خانوادگی، شماره همراه و ایمیل، آدرس پستی و کد پستی و … می باشد.
  • قانون خرید از سامانه: هر کاربر پس از ثبت نام در سامانه، بعنوان مشتری سایت با اطلاعات ثبت شده می باشد که قادر به انتخاب و خرید کالا است. بدلیل آنکه ورود اطلاعات خرید، توسط کاربر تکمیل می گردد، مسئولیت هر گونه  عواقب و خسارات ناشی از اشتباه و مغایرت در انتخاب، خرید کالا و خدمات، ورود و ثبت اطلاعات شخصی بعهده کاربر بوده و شرکت در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
  • قانون انصراف از خرید: بدلیل آنکه ماهیت اصلی سایت بحریران بر اساس افزایش تعداد خرید کالا توسط تمام مشتریان، منجر به کاهش قیمت خرید خواهد شد و هر مشتری که سفارش خود را ثبت نهایی نمود تا زمانیکه سطح خرید کالا، در جدول سطح قیمت به سطح دیگر نرفته باشد، می تواند از خرید خود انصراف دهد. پس از رفتن به سطح بعدی خرید در جدول قیمت ها دیگر نمی تواند از خرید خود انصراف نماید، چون قیمت کالا برای مشتریان بعدی جهت تصمیم گیری خرید بروی سامانه  تثبیت می گردد و غیر قابل تغییر خواهد بود. پس مشتریان محترم می بایست در صحت، سلامت و دقت کامل نسبت به خرید خود اقدام نمایند. درصورتی که مشتری تمایل به انصراف طبق مفاد فوق را دارد می تواند از طریق ارتباط با  قسمت پشتیبانی، انصراف خود را اعلام نماید. زمان ارسال پیام مبنای امکان انصراف می باشد. 
  • قانون ارسال: هزینه ارسال سفارشات مشتریان گرامی در شهر مقدس مشهد که مبلغ خرید سفارش آنان بالاتر از 200 هزار تومان می باشد به نشانی ثبت شده در سایت رایگان است و در سفارشات خرید زیر 200 هزارتومان مبلغ 7 هزار تومان بابت هزینه ارسال مشهد در فاکتور خرید محاسبه و دریافت می گردد. برای تمام سفارشات خارج از شهر مشهد و در کل کشور مبلغ 15 هزار تومان در فاکتور خریدار منظور می گردد برای خرید هایی که وزن آن از 20 کیلو گرم بیشتر باشد هزینه ارسال بصورت پس کرایه بوده و پرداخت آن بعهده خریدار می باشد. تمامی سفارشات پس از اتمام زمان نمایش کالا و خدمات در سایت برای مشتریان بسته بندی و ارسال می گردد. در شهر مشهد حداکثر 12 ساعت، در مراکز استانها 48 ساعت، در شهرهای دیگر 72 ساعت، در نقاط دور دست 7 روز پس از بسته بندی تحویل می گردد. تمامی سفارشات به غیر از شهر مشهد، از طریق کد رهگیری پست قابل پیگیری می باشد.
  • قانون تعویض کالا: در صورت خرید کالا توسط مشتری و ارسال کالا به آدرس پستی ثبت شده، چنانچه کالای ارسالی معیوب، فاسد و یا غیر قابل استفاده باشد، مشتری می تواند حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از طریق ارتباط با واحد پشتیبانی نسبت به تعویض کالا اقدام نماید. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به بحریران بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
  • قانون تحویل : زمانیکه کالا سالم تحویل مشتری می گردد و پس از تایید گواهی تحویل کالا به مشتری، از آن زمان به بعد، مسئولیت کالا بعهده مشتری خواهد بود. کالاهایی که دارای گارانتی می باشد در صورتیکه بعد از مدتی کالا معیوب شود، مشتری می تواند از طریق کارت گارانتی آن طی تماس با واحد پشتیبانی تولید کننده، در خصوص استفاده از گارانتی آن اقدام نماید و شرکت در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و شرکت فقط بعنوان پیگیری کننده و رسیدگی به شکایات مشتری در این زمینه اقدام خواهد نمود. لازم است مشتری در زمان تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
  • قانون مرجوعی کالا: مشتری، کالای خریداری شده را در صورتی که ایراد یا اشکال فنی داشته باشد یا اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد یا اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد یا اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد می تواند ظرف مدت حداکثر 24 ساعت به واحد پشتیبانی تماس گرفته و بحریران نسبت به بررسی و تایید آن اقدام می نماید. لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به بحریران بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد .توجه داشته باشید اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (اعم از شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل برگشت نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی متفاوت طبق توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) شامل برگشت نمی‏‏‌شود.
  • قانون زمان نمایش کالا در سامانه: نمایش هر کالا در سامانه بحریران زمان مشخص دارد که توسط شمارنده معکوس نشان داده می شود. در پایان زمان نمایش کالا بر روی سامانه، تعداد فروش و قیمت نهایی مشخص شده و کالا از روی صفجه سامانه حذف می گردد. سپس بحریران کالاهای فروخته شده را بسته بندی و به آدرس مشتریان گرامی ارسال می نماید.
  • مواردی که در این صفحه نمی باشد، قوانین آن بر اساس قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد .